• Nové
FUNTECK Univerzálny Sprej Príručke Príslušenstva Nástroj pre Wagner Titan Airless Farba Postrekovače 7/8 Palca, s 8 Palcový Rozšírenie Pól, 517 Tip Tip Tesnenie

FUNTECK Univerzálny Sprej Príručke Príslušenstva Nástroj pre Wagner Titan Airless Farba Postrekovače 7/8 Palca, s 8

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

Životnosť - Vyrobené z volfrámové ocele, sprej príručke príslušenstva nástroj bude trvať roky.Maľovanie hrany krásne - Ideálny pre rýchle cut-v okolo okien dverí, strechy linky.Vynikajúce spracovanie - Škáry sú utesnené s viacerými tesneniami, aby nedošlo k úniku.Sprej-príručka pracuje pre airless postrekovač s 7/8" závit veľkosť.Pozostáva zo 180-stupňový otočný, tip stráže, 517 sprej tip, tip tesnenie, a neformálne disk a rozšírenie pól. 1 x 180-Stupňový otočný. 1 x Tip stráže. 1 x 517 sprej tip tip tesnenie. 1 x Neformálne disk. 1 x 8" Rozšírenie pól. 3600 PSI maximálny tlak. 7/8-palcový závit veľkosť.Spreje na rôznych uhlov.Drží postrekovač tip na mieste počas striekania.Používa sa na airless striekanie zbrane s 7/8" závit. 10-12 palcový sprej vzor. 017 palcový tip veľkosť (ústie). 3600 PSI maximálne pressure7/8-palcový závit size Sprays v rôznych angles Holds postrekovač tip na mieste, zatiaľ čo spraying Uses na airless striekanie zbrane s 7/8" závit. 10-12 palcový sprej vzor.017 palcový tip veľkosť (ústie).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.