• Nové
ELUTENG M. 2 2280 SSD Chladič Obojstranné Chladiča Hliníkovej Zliatiny NGFF NVME Chladenie Drez s 4 Tepelnej Vodivosti Silikónové Podložky M. 2 SSD Chladnejšie Nastaviť pre 2280 M. 2 SSD

ELUTENG M. 2 2280 SSD Chladič Obojstranné Chladiča Hliníkovej Zliatiny NGFF NVME Chladenie Drez s 4 Tepelnej Vodivosti

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

[ Obojstranný rýchly odvod tepla ] veľké dutiny dizajn tvorí väčšie vzduchové potrubie, ktoré je možné rýchlo odniesť tepla cez cirkulácia prietoku vzduchu vo vnútri skrinky.To môže znížiť teplotu SSD pevný disk o 10 ° C - 25 ° C (podľa zmeny životného prostredia) a výrazne zlepšiť životnosť SSD. [ Platné pre m.2 2280 SSD ] Tento m.2 SSD chladič je kompatibilný s m.2 2280 SSD a je ideálny pre Samsung 850 Evo, 860 Evo, 960 Evo, 970 Evo, 950 pro, 960 pro, 970 pro, 980 pro, Western Digital blue sn550, čierna sn750, Rozhodujúce P2, P5, P5 plus, Kingston a400, a2000, atď. [ Vyrobená z vysoko-kvalitných materiálov ] Tento chladič využíva všetky hliníkovej zliatiny shell a nerezové dno, zvýšiť koróznu odolnosť, tvrdosť a odolnosť proti opotrebeniu, ale tiež prijíma CNC rezacieho procesu a povrch anódovej na vrhanie piesku liečby, ktorá je nielen vynikajúci odvod tepla účinok, ale majú tiež veľmi dobrú štruktúru a krásny vzhľad. [ Jednoduchú inštaláciu a prevádzku ] obojstranná klip dizajn, 4 nastaviteľná výška skrutky a 2 náhradné skrutky sú vhodné pre m.2 Ssd rôznych výšok.Inštalácia je stabilný a lepšie chráni m.2 Ssd. [ Bezplatné vysokej kvality fázy zmeniť tepelne vodivé silikónové mazivo list ] využiť kvalitné fáze zmeniť tepelne vodivé silikónové mazivo list plne obráťte sa na ssd disku, rýchlo prenášať teplo do hliníkových radiátorov, a výrazne znížime teplotu na pevnom disku.Špecifikácie : Podpora zariadenia : PCIe NVME M. 2 SSD alebo SATA M. 2 SSD Veľkosť : dĺžka 74 * šírka 24 * výška 15 mm Materiál : Hliníková zliatina shell + nerezové dno Farba : Sliver Obsah balenia : Odskrutkujte upevňovacie ssd chladiča x 1 Gumový krúžok stanovenie ssd chladiča x 1 Termálne silikónové podložky x 4 žiaruvzdorné gumička x 2 súpravu na Čistenie x 1.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.