• Nové
100 Kusov Black Šitie Elastických Kapela Kábel s Nastaviteľné Pracky, Dospelých Detí Tvárny bočný Kryt Strmeň Earmuff Popruhu String Lano pre DIY Tvorby

100 Kusov Black Šitie Elastických Kapela Kábel s Nastaviteľné Pracky, Dospelých Detí Tvárny bočný Kryt Strmeň Earmuff

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

【POZNÁMKA] vyzýva - zašleme v rámci Plnenia podľa .Môžete prijímať tieto položky rýchlejšie.Ak nájdete nejaké chyby v quantites výrazne , prosím, kontaktujte nás v čase.Našim cieľom je poskytovať zákazníkom s dobrou produktov a lepšie služby.PACKAGE : 100 black kusov elastická šnúra.Lano šírka 5 mm/0.2 palec, Po skladacie Dĺžka je 11.5 cm/4.5 palcový. 【NASTAVITEĽNÉ PRACKY] vyzýva - mäkké nastaviteľné elastické ucho slučky pracky vám môže pomôcť ľahko skĺznuť cez ucho-slučky a podržte štít na tvár bezpečne, účinne znižujú bolesť a tlak na sebe štít na tvár v uchu, na dlhý čas. 【KVALITNÉ] vyzýva - Vyrobené z vysoko kvalitných polyesterových vlákien, elastické lano je eko-šetrné a pružná priedušná a bezpečné, aby sa vaša pleť, odolné, na dlhodobé používanie.Ideálny na šitie, remeselné a ručne vyrábané. 【DIY VAŠE Rozhodovanie-Maska] vyzýva - Vychutnať zábavu šitie elastických s rodinou. 100 Ks čierne gumičky pre šitie, veľký sortiment pre vaše potreby.Nie je potrebné znížiť tým, nožnice, šiť alebo lepidla na okraja masky.Super pohodlné na používanie.Aby maska ako darček pre rodinu, priateľov. 【ŠIROKÉ POUŽITIE] vyzýva - gumičky na šitie môže byť široko používané pre domáce dekorácie earmuff, ušné klapky, domáce dekorácie, vlasy kapely, necklines, sukne, nohavice, športové oblečenie, remeslá DIY projekty, a tak ďalej.Farba : čierna | Veľkosť : 100.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.