• Nové
Probrico Čierny Plochý Loptu ochrany Osobných údajov Gombíkov, Interiér Kúpeľ/Posteľná Gombíkov, Keyless Dvere, Kľučky, Zámky pre Spálne alebo Kúpeľne(10 Ks)

Probrico Čierny Plochý Loptu ochrany Osobných údajov Gombíkov, Interiér Kúpeľ/Posteľná Gombíkov, Keyless Dvere, Kľučky,

Hodnotenie produktu:
€ 25.13

Suma
Skladom

Materiál : Nerezová Oceľ; Čierne Prevedenie; Moderné Ploché Loptu Štýl Súkromie Gombík. 10 Pack pre balík(na 10 dverí) : ochrana osobných údajov gombíkov s classic matný čierny povrch pre kúpeľne a spálne, dvere.Potvrďte s ANSI Trieda 3, Presahuje 200,000 cyklov.Ochrana osobných údajov Funkcie(bez tlačidiel) : západku skrutka môže byť zamknuté palec zase tlačidlo na vnútornej strane gombík.Núdzové vydanie nástroj môžete odomknúť dvere zvonku.Ocele Nastaviteľná Západka : má nastaviteľný univerzálny západku - 2-3/8" alebo 2-3/4", Hodí dvere 1-1/4 palca na 1-3/4 palca.Jednoduché Intallation : Jednoduchá inštalácia so všetkým príslušenstvom v cene.Jednoduchá inštalácia robí pre jednu osobu projektu.To sa hodí pravá aj ľavá manipulovať dvere.Rozmery : Gombík Priemer : 2.2"(57mm) , Rozetu Priemer : 2.56"(65mm).Poznámka : námestie tanier západku je unremovable.Všetky potrebné príslušenstvo v cene.Jednoduchá inštalácia robí pre jednu osobu projektu.Gombík Priemer : 2-1/4"(57mm).Rozetu Priemer : 2-1/2"(65mm).Všetky kovové šasi pre pevnosť a trvanlivosť.Posilňovať pramene zabezpečiť, aby páka pobytov úrovne v priebehu času. 60 mm(2-3/8") alebo 70 mm (2-3/4") západka;.Fit všetky dvere 35 do 45 mm(1-3/8" na 1-3/4")hrúbka.Námestie rohu, non-odnímateľné dosky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.