• Nové
42 v. x 84 v. Stodola Dvere, 24/28/30/32/36/38/40/42in Nedokončené Nehrdzavejúcej Ocele Rám Moderný Štýl Stodola Dvere/Masívneho Dreva/Posuvné Dvere/A Jednoduchá Montáž, je Potrebné,Nedokončené CŽV Dvere (42in)

42 v. x 84 v. Stodola Dvere, 24/28/30/32/36/38/40/42in Nedokončené Nehrdzavejúcej Ocele Rám Moderný Štýl Stodola Dvere/Masívneho

Hodnotenie produktu:
€ 3.57

Suma
Skladom

Nedokončené Stodola Dverí je Vyrobená zo 100% Prírodný Smrek.Povrch je dokončená a pripravená byť znečistený.Nedokončené dvere môžu byť znečistený alebo maľované na požadovaný povrch/farba.Jediné Dvere.Posuvné Železničná Súprava nie je súčasťou dodávky.Vyrobené z kvalitného dreva, ktoré pochádza z profesionálne spravovaných lesov.Skutočné Smrek z Kanady poskytuje prirodzený rustikálny dreva krásy.Ideálny pre štúdium, jedálenský alebo elegantný prechod medzi priestory, stodola dvere zlepšiť a zjednotiť svoj priestor svetla a krásy.životnosť a krásu dlhé roky zábavy.Všetky skrutky sú zahrnuté spolu s predrilled otvory pre skrutky zabezpečiť jednoduchú montáž.Stodola Dverí je Pre rezané, Pre Drilled.Všetky Drevené Panely sú mitered pre pohodlný fit.Jednoduchá montáž, je nutné.Umožňuje každému zákazníkovi schopnosť vytvoriť skutočne jeden druh dvere umiestnením každej dosky na požadované miesto.Veľkosť : 42in.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.