• Nové
25 Ks Čierne Nástenné Kabát Háky, Ramienko Háčika s 50 Ks Skrutiek na Zavesenie Klobúk, Uterák, Kľúč, Župan, Kabáty, Šatka, Vak, Spp, Kávové Šálky, Hrnčeky

25 Ks Čierne Nástenné Kabát Háky, Ramienko Háčika s 50 Ks Skrutiek na Zavesenie Klobúk, Uterák, Kľúč, Župan, Kabáty,

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

【Materiál] vyzýva Kabát Háčiky nie je ľahké zlomiť, proti hrdzi a proti korózii, Kabát háčiky sú vyrobené zo zliatiny zinku a skrutky sú vyrobené z liatiny, ktorý je pevný a odolný. 【Štýl] vyzýva Ležérny štýl súradnice s najviac domova a poskytuje dostatok priestoru pre zavesenie položky v entryway, práčovňa, kúpeľňa, spálne, skrine, kuchyňa a garáž. 【Size] vyzýva Stene namontovaný hák rozmer je 1.72 x 1.18 cm, stredná veľkosť, Dĺžka skrutky : 14 mm priemer skrutky hlavy : 6 mm . 【Široké Uplatnenie] vyzýva môžete použiť tieto háčiky v kúpeľni, skrine, kuchyňa a garáž, na zavesenie rôznych predmetov, ako sú náhrdelníky, šálku kávy, pohár, kabáty, opasky, kabelky, šperky, koše, varenie ware, kľúče a podobne . 【Spoľahlivý servis] vyzýva DIY pelety štátny stojan a ich ľahko nájsť,Tieto nástenné háčiky je dobrý spôsob, ako uložiť svoje miesto.Ak nie ste 100% Spokojní s našimi kabát háky, budeme poskytovať plnú náhradu plne zabezpečiť záujmy zákazníkov.DIY pelety štátny stojan a umožnia find These stenu háčiky je dobrý spôsob, ako uložiť svoje spacecan použiť tieto háčiky v kúpeľni, skrine, kuchyňa a garáž, na zavesenie rôznych predmetov, ako sú náhrdelníky, šálku kávy, pohár, kabáty, opasky, kabelky, šperky, koše, varenie ware, kľúče a podobne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.