• Nové
GLUIT Samolepiace Háčiky na Zavesenie Ťažkých Stenu Háčiky 22 libier Samolepiace Uterák Háčik Vodotesné Priehľadné Háky na Kľúče, Kúpeľňa so sprchovým Kútom Vonkajšie Dverách Kuchyne, Domov Zlepšenie Sticky Háčiky 12 Pack

GLUIT Samolepiace Háčiky na Zavesenie Ťažkých Stenu Háčiky 22 libier Samolepiace Uterák Háčik Vodotesné Priehľadné

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

✅ GLUIT - Lepivými lepidlo, háčiky perfektný autor nástenných háčikov pre váš domov.Priehľadný dizajn z nich robí takmer neviditeľná na povrch, ktorý je ideálny a utility pre kúpeľňa, kuchyňa, steny výzdoba háčiky, sprcha háčiky vnútorné a vonkajšie háky, háčiky na uteráky.Široko používaný na rôzne povrchy. ✅ VIACÚČELOVÝ & ODOLNÝ - Heavy duty háčiky môžete mať až 22 libier na hladký povrch.Tieto nástenné háčiky ťažkých môžu byť použité rôzne : strop háčiky, kabát háky, tlačidlo háčiky, strojov háčik, osuška háčik, obrázok, háky, háčiky na uteráky.Ideálne pre Vianočné Osvetlenie a Vianočný veniec tiež. ✅ JEDNODUCHÉ POUŽITIE - Držať jasné, samolepiace háčiky ľahko sa čistí a premiestniť bez povrchovej poškodenia, nie je potrebné na klinec a vyvŕtajte do steny.Môžete využiť stenu háčiky opakovane po čistenie a suché.Sú silné a môžu určite držať vaše príslušenstvo na mieste na každom povrchu.Dobré lepidlo na stenu, háčiky, háky sú nikdy dosť. ✅ Prvotriedne MATERIÁLY - Samolepiace háčiky vyrobené zo silnej nerezovej ocele a PVC konštrukcia s dobrou kvalitou a dlhou životnosťou.Čisté a upratané, čas nie je možné zmeniť jeho farbu, nie je tiež odolný.Netoxické, Recyklovateľné, Eco-Priateľský a Transparentné. ✅ SPOKOJNOSŤ ZÁRUKY - Ak nie ste SPOKOJNÍ s našimi transparentné Háčiky pre akýkoľvek dôvod byť zadarmo, kontaktujte naše 24 h-podporné služby.Ponúkame vrátenie peňazí do 30 Dní. ✅ DOBRÉ HÁČIKY SÚ NIKDY DOSŤ.Unikátny transparentný dizajn je takmer nepostrehnuteľné, čo je celkom vhodný pre všetky domáce a vonkajšie dekorácie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.