• Nové
Teraves Reverzibilné L-Tvaru Stôl Rohu Herného Počítača Stôl Office Stanici Moderného Domova Štúdia Písanie Drevený Stôl (Veľké, Biele Marbling+ Gold Rámu)

Teraves Reverzibilné L-Tvaru Stôl Rohu Herného Počítača Stôl Office Stanici Moderného Domova Štúdia Písanie Drevený

Hodnotenie produktu:
€ 53.55

Suma
Skladom

Plán začína dátumom zakúpenia.Produkt škody z nehôd, škvrny, rip, a slzy sú kryté od prvého dňa.Produkt poruchy a poruchy sú pokryté po záruka výrobcu.Žiadne dodatočné náklady na opravy - diely, prácu a dopravu sú zahrnuté všetky.Jednoduché tvrdenia proces - súbor nárok kedykoľvek 24/7 cez mobilné aplikácie, on-line, alebo telefonicky.Zrušiť kedykoľvek vrátenie peňazí v prvých 30 dní.Prevoditeľné so darčeky. ????【Zmysle stôl rohu ložisko : až 110lbs.).Navrhnuté s monitorom a mount diera.Vymeniteľné panely dizajn.Pevné, robustné a spoľahlivé mechanické dizajn.Bezpečné kolo rohu dizajn pre domáce použitie.Nastaviteľné nohy podložky pre rovnováhu.Prísť s zdarma CPU stáť.Humanized nohy zvyšok dizajn.Dokonale zapadajú do rohu.Teraves L-tvaru stôl je ideálny pracovný partnera, ktorý vám s multi-funkcie a široké slobody plochy, ukladanie izba priestor.Vytvoriť skvelý pracovná atmosféra, navrhujeme stôl v modernom štýle, takže je jednoduché, ale elegantné.Špecifikácie : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.