• Nové
KEQIAOSUOCAI Modrá a Sivá Zatmenie Záclonka pre Kuchyňa - Abstrakt Kvetinový Damašku, Medailón Vytlačené Záclonky na Suteréne (52 x 18 Cm Dlhý,1 Panel)

KEQIAOSUOCAI Modrá a Sivá Zatmenie Záclonka pre Kuchyňa - Abstrakt Kvetinový Damašku, Medailón Vytlačené Záclonky na

Hodnotenie produktu:
€ 5.94

Suma
Skladom

Pripravené : Predávajú v Jednom Balení 1 Panel.Opatrenia 52 18 palcov.Konštruované s 3.3" rod vrecko s 1.5" hlavička,kĺže bez námahy cez štandardný záves rod.Rozšírené Tkaniny : Naše Svetlo Blokuje Drapérie Sú Vyrobené z Inovatívneho Triple - Pletieme Jemnou Textúrou Zatmenie Textílie.Ktorý Môže Zablokovať 85% Slnečného žiarenia a UV Lúčom.Tiež Jemný,Mäkký,Hladký Na Dotyk.Nádherné Vzor : Prijať Pokročilé Digitálne Technológie Tlače na Abstraktné Kvetinový Vzor.Táto Technológia, Aby Kvetinovým Vzorom Každý Panel je Rovnaký.Domáce Dekorácie Kolokačných : V Našom Obchode Sme Dizajn, Rovnaký Vzor na Blackout Závesy,Záclony Úrovní,Semi-Priesvitné Záclony,Sprchové Závesy,Hodiť Vankúše,Obrusy,Stolové Prestieranie,Látkové Plienky.Jednoduchá Starostlivosť : prať v Práčke,nepoužívajte bielidlá,Železa s Nízkou Tepelnou.Veľkosť : 52" x 18" | Color : Blue & Grey.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.