• Nové
HolYudaica Lucite s Jeruzalema Staré Mesto Dekorácie Plastové Mezuzah Prípade Easy Peel a Nalepiť na 5inch / 12cm Dvere Mezuzah Prejdite, odolný voči vplyvom Počasia Cace Ochrany Vyrobené v Izraeli

HolYudaica Lucite s Jeruzalema Staré Mesto Dekorácie Plastové Mezuzah Prípade Easy Peel a Nalepiť na 5inch / 12cm Dvere

Hodnotenie produktu:
€ 6.98

Suma
Skladom

✔️ PEEL & STICK - Veľmi ľahko Držať & položte Mezuzah prejdite s veľmi SILNÁ obojstranná páska, funguje na všetky druhy tapiet, vhodný pre Indoor & Outdoor, zahŕňa Klince Holl, ak chcete používať Nechty. (Nechtov nie je Súčasťou balenia). ✔️ TRVANLIVÉ - Gumy, Korku, Aby To Veľmi Jednoduché Na Miesto navigačné v Prípade, že obaja V & Z kedykoľvek, a aby to počasie-dôkaz pre dlhú životnosť - Mezuzah prejdite NIE je v cene!. ✔️ MODERNÉ - Crystal Clear s hebrejského SHIN & Jeruzalema Stenu Poďme Navigačné Lesk Thru & Vytvorenie pekne vyzerajúce mezuzah, Bude Štýlové Dekorácie pre akýkoľvek Dom, Izba, alebo Pracovňa. ✔️ DOMOV ŽEHNAJ - Najvyššia Kvalita Izraelské produkty z Izraela - Priniesť Požehnanie pre váš Domov a Kanceláriu, Vyrobené v Izraeli spoločnosťou "Hol Yudaica" z Jeruzalema. ✔️ KOMPAKTNÝ - Veľkosť mezuzah prípade je 15 cm x 2 cm / 5.9" x 0.78" - pre 12 cm/5" mezzuzah zvitky. ✔️ MODERNÉ - Lucite Plastové MEZUZAH PRÍPADE Jeruzalema Stenu Decoration Easy Peel & Stick, Vodotesné Dvere Mezuza pre 5"/6" Mezuzah Vysoký.✔️ PEEL & STICK - Pripravené na Zavesenie na Dvere Post - Prísť S Veľmi Silná obojstranná Tapethat Funguje Na Všetky Druhy Tapiet dobré pre INDOOR & OUTDOOR.✔️ KRÁSU a ELEGANTNÉ - Veľmi krásne Mezuzah puzdro Vyrobené V Izraeli Spoločnosťou Slávny "Hol Yudaica",s hebrejské písmeno "SHIN" & Jeruzalema Stenu pre LEPŠIE VYZERAJÚCE & Bude Štýlové Dekorácie pre všetkých Domov, Miestnosti alebo v Kancelárii,veľmi pekné Judaica dary od Izraela, pre svojho milovaného.✔️ INOVOVANÝ - Toto je Verzia s GUMY, KORKU a Väčší Otvor Umiestniť Mezuzah V & out.Je to Lepšie a Jednoduché na použitie.✔️ TRVANLIVÉ - Jedného Odliatku Telo, aby to Nepremokavé a ideálna pre Outdoor & Indoor,Semi-Kolo Mezuzah prípade Dizajn Uľahčuje Výber. ✔️ COMPACT - Veľkosť mezuzah prípade je 14 cm x 2,5 cm/5.5" x 0.9" pre 12 cm/5" mezuzah zvitky.Tešiť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.