• Nové
Nhlzj XIAOQIANG Kovové Moderné Kolo Umbrella Stand, Praktické strudy Kovový Držiak na Stojan pre Dlhé a Krátke Dáždnik, odkvapkávacej, Chôdzi Držať a cukrovej Trstiny,v Chodbe Foyer Dekorácie

Nhlzj XIAOQIANG Kovové Moderné Kolo Umbrella Stand, Praktické strudy Kovový Držiak na Stojan pre Dlhé a Krátke Dáždnik,

Hodnotenie produktu:
€ 33.64

Suma
Skladom

★Dáždnik stojan veľkosť je 20x20x60 cm, ktoré môžu ubytovať viac full-dĺžka skladacie dáždniky patria krátke a dlhé dáždniky, palice, sušené kvety, namaľovaný Obraz rúrky atď. ★Dáždnik Stojan má humanizácie dizajn s podvozku zásobníka, aby sa zabránilo poschodie z zmáčanie.Dva háčiky sa používa na zavesenie krátke alebo zložené dáždniky.Nemusíte sa obávať vody vyjsť,si môžete dať mokré a suché dáždnik podľa vášho dopytu. ★Nielen pre dáždniky : Okrem golf, alebo pravidelné, mini, a deti " dáždniky, tento dáždnik stojan môžete tiež podržte veci, ako vychádzkové palice a valcované plagáty, tak to bude vždy hodiť všade, kde ho umiestniť. ★Duté-out, môžete udržiavať dobré vetranie, aby dáždnik, voľne dýchať, najmä udržať váš domov alebo do kancelárie a iné miesta, ktoré si dal čistiť v daždivých dní. ★Strudy kovový materiál, ktorý je vyrobený na dáždnik, držiteľ kôš silné a odolné, nie je ľahké spadnúť dole.Ochrany životného prostredia, farba zabrániť umbrella stand z hrdze, skvelé zdobiť kolokačných v foyer, pre domácnosti, Kancelárie, obývacej izby, chodby, atď.Veľkosť : 24*24*60 cm | Farba : Kombinácia.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.