• Nové
XIAOQIANG Kovové Umbrella Stand, Tvarované voľne Stojaca Dáždnik Držiteľa, na Dlhé a Krátke Dáždniky, Palice a Palice, Multifunkčný Dáždnik Držiteľa na Chodbe úrady ( Farba : Zlatá )

XIAOQIANG Kovové Umbrella Stand, Tvarované voľne Stojaca Dáždnik Držiteľa, na Dlhé a Krátke Dáždniky, Palice a Palice,

Hodnotenie produktu:
€ 43.61

Suma
Skladom

★Organizovanie Kým Zdobenie : Viac ako len miesto na usporiadanie daždivý deň essentials, tento dáždnik, držiteľ predvádza umelecké požičať očarujúce odvolanie, zatiaľ čo zvyšovanie rýchle sušenie mokrých dáždniky vnútri. ★Žiadne Kaluže Vody : Mať na čistenie vody kaluže po návrate s mokré umbrellas Not tento čas.Tento dáždnik stojan sa dodáva s odkvapkávacia miska zbierať spopod a vždy drží svoj podlahy suché na daždivé dni. ★Dážď Prestane Tu : Nenechajte spopod z dáždniky zničiť váš podlahou a lásku daždivé dni; len zastaviť mokrý, studený dážď s odkvapkávacej v tejto dáždnik držiteľa a potom užite si deň—zatočí s knihou, alebo robiť nič, len počúvať daždi. ★Dáždniky, Palice, Papier Rolles : Podržte dlhé golf a krátke skladacie umbrellas Keep valcované plagáty a prechádzky sticks No problém.Tento 50 cm vysoký krytý umbrella stand hodí pre oba účely. ★Stabilný & Trvalé Domov : Dobré materiály hovoria samy za seba.Vyrobené z kvalitnej liatiny, tento robustný dáždnik, držiteľ ponúka vysokú stabilitu, aby sa zabránilo prevráteniu aj pri plnom zaťažení a zaručuje roky používania.Farba : Zlatá.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.