• Nové
Nhlzj XIAOQIANG Železa Dáždnik Stojan s Háčikmi, Chôdzi Držať a cukrovej Trstiny, Tácky, Kovové Quick-Dry Dáždnik, Držiteľ Rack, Dekorácie Kolokačných v Chodbe Foyer Úradu (Farba : Biela)

Nhlzj XIAOQIANG Železa Dáždnik Stojan s Háčikmi, Chôdzi Držať a cukrovej Trstiny, Tácky, Kovové Quick-Dry Dáždnik,

Hodnotenie produktu:
€ 26.68

Suma
Skladom

★Drží Dobre Vodu : užitočný objem priestoru v spodnej časti dáždnik rack stojan je vyrobený pre udržanie vody a zabraňuje úniku a úniku do vašej podlahy alebo koberce.Ideálny pre entryway, chodby v dome, alebo doprava mimo vášho bytu. ★Multi-Purpose Úložný Stojan : Zatiaľ čo väčšina ľudí by sa použiť ako zastrešujúci stáť, to môže tiež byť použitý v rôznych spôsobov pre viacnásobné použitie.Používa sa ako dekor na organizovanie dáždniky, palice, chodiť, palice, baliaci papier, meče, hračky pre deti, atď.v entryway alebo dvere každej domácnosti, kancelárie, byt, hotel, kaviarne, a tak ďalej. ★Kvalitný Dáždnik Držiteľa : Vyrobené z odolného kovu, stavebné a vynikajúce spracovanie, ktoré vám poskytujú lepšie využitie skúseností pre skladovanie a sušenie svoje dáždniky alebo vychádzkové palice a palice.Môžete uložiť viacero dáždniky bez preklopeniu. ★Veľkosť podrobnosti : 27 x 27 x 60 cm.3 háčiky sa používa na zavesenie krátke alebo zložené dáždniky!zahŕňa vysoko vody skladovanie zásobník. ★Inovatívny Dizajn : je určený pre vedenie vaše slnečníky zadarmo a pre rýchlejšie a efektívnejšie sušenie.Veľký priemer umožňuje ukladať vaše dáždnik úplne pre rýchle sušenie.Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.