• Nové
Nhlzj XIAOQIANG Black Metal Dáždnik Stojan na Vychádzkové Palice a Palice, Moderné Quick-Dry Dáždnik, Držiteľ Stojan s odkvapkávacej a Háčiky, 88 cm, na Chodbe (Farba : Biela)

Nhlzj XIAOQIANG Black Metal Dáždnik Stojan na Vychádzkové Palice a Palice, Moderné Quick-Dry Dáždnik, Držiteľ Stojan

Hodnotenie produktu:
€ 43.27

Suma
Skladom

★Priestor Skladovanie : špecifikácia tento dáždnik, držiteľ je 25 * 25 * 88 cm.Má dostatočný priestor na zahrnutie dáždniky.Výška umbrella stand hodí oboch krátke a dlhé dáždniky dokonale. ★Inovatívny Dizajn : dizajn je pre vedenie vaše slnečníky zadarmo a pre rýchlejšie a efektívnejšie sušenie.Veľký priemer umožňuje ukladať vaše dáždnik úplne pre rýchle sušenie. ★Kvalitný Dáždnik Držiteľa : Vyrobené z odolného kovu, stavebné a vynikajúce spracovanie, ktoré vám poskytujú lepšie využitie skúseností pre skladovanie a sušenie svoje dáždniky alebo vychádzkové palice a palice.Môžete uložiť viacero dáždniky bez preklopeniu. ★Multi-Purpose Úložný Stojan : Zatiaľ čo väčšina ľudí by sa použiť ako zastrešujúci stáť, to môže byť tiež použitý ako dekor na organizovanie dáždniky, palice, chodiť, palice, baliaci papier, meče, hračky pre deti, atď.v entryway alebo dvere každej domácnosti, kancelárie, byt, hotel, kaviarne, a tak ďalej. ★Drží Dobre Vodu : užitočný objem priestoru v spodnej časti dáždnik rack stojan je vyrobený pre udržanie vody a zabraňuje úniku a úniku do vašej podlahy alebo koberce.Ideálny pre entryway, chodby v dome, alebo doprava mimo vášho bytu.Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.