• Nové
Metene Twist Top Lancets pre Lancing Zariadenia, 300 Počítať, 30 Rozchod Diabetická Lancets, Sterilné Lancets pre Cukru v Krvi Test

Metene Twist Top Lancets pre Lancing Zariadenia, 300 Počítať, 30 Rozchod Diabetická Lancets, Sterilné Lancets pre Cukru

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

Menej Bolestivé : vonkajší priemer týchto 30 G Diabetická lancets je len 0.31 mm, menej bolestivé, a priniesť viac user-friendly skúsenosti.Silný Penetračné vlastnosti : triple skosenie tip je ostré, môže preraziť pokožku okamžite minimalizovať rany, zhromaždiť dostatok krvi vzorky naraz.Univerzálny Dizajn : Tieto krvi lancets sú vhodné pre prakticky všetky lancing zariadenia na vyšetrenie krvi na trhu, pohodlnejšie.Sterilné a Bezpečné : Udržať sterilný s ochranné viečko lancet, zabraňuje cross-infekcie, sterilné a bezpečné.Ekonomické 300 Počet : Tento produkt obsahuje 300 počítať lancets pre krvné testy, nákladovo efektívne a cenovo dostupnejšie. 1. Prohibite pomocou týchto lancets po uplynutí lehoty, dátum. 2. Pre jednorazové použitie, nie opätovného použitia, nemusí zdieľať s inou osobou. 3. Lancet tip udržuje sterilné, zatiaľ čo the lancet tip je utesnené ochranné spp.Nepoužívajte tieto lancets ak tesnenie bolo poškodené alebo nefunkčné. 4. Vložte, prosím, tip lancets späť do ochranné spp pred likvidáciou to.Nevyhadzujte do lancets náhodne po použití, aby sa zabránilo infekcii alebo poškodzuje ostatných. 5. Prosím, nenechávajte lancets v lancing zariadenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.