• Nové
Texas Deluxe TV AV 620 Klasické Mini Retro Hry Konzoly s vstavaným Hry, Klasické Video Herné Konzoly 500 Jedinečných Hier, 2X 4-Tlačidlo Radiče Postavený v s 620 Klasické Retro Hry

Texas Deluxe TV AV 620 Klasické Mini Retro Hry Konzoly s vstavaným Hry, Klasické Video Herné Konzoly 500 Jedinečných

Hodnotenie produktu:
€ 12.70

Suma
Skladom

Herné Konzoly s vstavaným Hry. 1980 najobľúbenejších detských hier, postavený v roku.Maximálna zábava.Ideálny darček, možnosť.Len plug-and-play a vychutnať!Akčné, Športové, Boj, Hádanky A Pretekárske. ???? 500 JEDINEČNÝCH HIER - Tam je zoznam 620, ale niektoré sú duplikáty, asi 500 sú jedinečné.Desiatky najobľúbenejšie Klasické Retro video hry. ????Ovládacie PRVKY - Pozri zahrnuté POUŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA pre console setup, a hra sa ovláda. - Táto konzola nie je možné uložiť pokrok, ale môžete pozastaviť hru s tlačidlo štart. ????AV VÝSTUP DISPLEJA PLUG & PLAY - Pug v farbu na farbu, a prepínať TV vstup do AV režimu.Pripojte ho na energie, pripojenie RCA pre konzoly a TV, pripojenie na radiče, stlačte tlačidlo NAPÁJANIA na konzole, a ste pripravení hrať vzrušujúce video hier na veľkej obrazovke.POZNÁMKA Naše konzoly je skvelé tretie strany, herné konzoly.Texas Deluxe značkové.JEDNODUCHÉ VRÁTIŤ sa bude výmenu alebo vrátenie chybného konzoly alebo radič, alebo akýkoľvek iný problém.Vždy sa môžete nás kontaktovať a my sa robiť veci správne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.