• Nové
Výročie Dekorácie, Party Dodávky Súprava Súbor Šťastné Výročie Banner , Foto Banner a Výročie tému Balóny pre Svadobné Výročia Party decor

Výročie Dekorácie, Party Dodávky Súprava Súbor Šťastné Výročie Banner , Foto Banner a Výročie tému Balóny pre Svadobné

Hodnotenie produktu:
€ 8.05

Suma
Skladom

????Balenie OBSAHUJE : 1 x Šťastné Výročie Banner, 1 x Foto banner a sadu 12+7 Výročie Balóny(12pcs Latexové balóny a 7pcs mylar balónov). ????BALÓNY ZAHŔŇA:mylar balóny obsahuje 1 x zlato "Láska"(40"), 2 x srdca(18"), 1 x fľaša vína, 1 x pohárov na víno, 1 x krúžok balón; Latexové balóny(12"), obsahuje 4 x zlato, balóny,4 x balóny, konfety,4 x biele balóny a 2 x zlato páse s nástrojmi. ????JEDNODUCHÁ MONTÁŽ : Obe Bannery, ktoré sú pre-strung, stačí len vložiť (4 x 6 palcov) fotografie na karty, s lepidlo bodkami, ktoré sme poskytli, alebo posuňte Obraz v karty, Každý banner karty prichádza s fotografiou vkladanie snímkov. ????PREMIUM KVALITA:Oboch bannery sú vyrobené z prvotriednej kvality lesk papiera; Ako balóny Vyrobené z prvotriednej kvality hliníkovej fólie, žiarivo farebné, a lesklé.Obe Bannery páse s nástrojmi sú 8.2 ft/98inch/2,5 m dlhé, primerané a dosť pre vás na použitie. ????100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI – Ďakujeme, že ste si vybrali naše produkty, Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s našou stranou, dodávky, prosím, kontaktujte nás!Náš Zákaznícky Servis je vždy tu, aby starostlivosť o vás!.Výročie Dekorácie, Party Dodávky Súprava Súbor Šťastné Výročie Banner , Foto Banner a Výročie tému Balóny pre Svadobné Výročia Party dekor.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.