• Nové
Topico Rose Gold Narodeninovej Party Dekorácie, Balón Garland Arch Auta s HAPPY BIRTHDAY Balón Banner, Balóny, Konfety, Fólie Star Srdce Balóny Fólie Fringe Opony pre Ženu Dievča Narodeninovej Party Dodávky

Topico Rose Gold Narodeninovej Party Dekorácie, Balón Garland Arch Auta s HAPPY BIRTHDAY Balón Banner, Balóny, Konfety,

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

????Rose gold dekorácie nastaviť????1pc happy birthday banner rose gold, 2 ks 18-palcové fólie star balóny, 2 ks 18-palcové fólie srdce balóny, 10pcs 12 palcový rose gold balóny, konfety, 10pcs 12 palcový rose gold latexové balóny, 10pc rose gold fólie strapec,1pcs 1*2 m rose gold fólie fringe záclony.1pcs Rose Gold Balóny Reťazec. ????Vysoká Kvalita????Narodeninová párty dekorácie latexové balóny sú vyrobené z vysoko-kvalitné latexové,fólie star balóny a fólie srdce balóny sú vyrobené z hliníkovej fólie,tieto materiály nebudú spôsobovať zdravotné riziko pre svoju rodinu a priateľov. ????Jednoduché Použitie????Po konfety balón je naplnený vzduchom alebo hélium, na konfety môže byť dodržané na strane balóna trenie, ktoré robí balón krajšie.Opatrne použiť čerpadlo vzduch vyhodiť narodeninové balóny a zavesiť ich, kdekoľvek chcete. ????Ideálny????Rose gold party dekorácie je veľmi pohodlné nastavenie, nebude strácať svoj drahocenný čas a energiu pri montáži, že vám ideálne strana a prekvapte vašich priateľov. ????Vhodný Rozsah????Party dekorácie je vhodná pre deti, dievčatá, ženy, narodeninové oslavy,svadby a karnevalov.Farba : Rose Gold1.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.