• Nové
Happy Birthday Balón, 3D Premium Hliníkové Fólie, Eco-priateľský List Zástavy, Strana Prípade, Dekorácie, Narodeniny Príslušenstvo, 16 cm Dlhé Súprava pomôcok pre Deti a Dospelých, Opakovane Balóny (Strieborný)

Happy Birthday Balón, 3D Premium Hliníkové Fólie, Eco-priateľský List Zástavy, Strana Prípade, Dekorácie, Narodeniny

Hodnotenie produktu:
€ 9.48

Suma
Skladom

☑ IDEÁLNY A LOOKRATIVE BALÓNY : Náš produkt je 16-palcové veľké HAPPY BIRTHDAY List balóny vyrobené z ultra vysoko-lesklý materiál.Každé balenie balónov prichádzajú spolu so slamkou, aby vám pomohli zvýšiť písmená a dlhé krásne pásky na zavesenie nich , listy môžu byť tiež pripojené k stene pomocou lepiacej pásky.Jednoducho pásky alebo pomocou pásky na zavesenie Písmená na, windows, závesy, steny, záhrade, alebo kdekoľvek inde chcete, vo vnútri alebo vonku.Je ideálny pre narodeninovej party. ????NEUVERITEĽNÉ POUŽITIE A APPEARACNE : Narodeniny, Bannery sú šetrné použitie, tieto balóny môžu byť použité pre dekoratívne účely.Môžete použiť pásku na ich pripojenie alebo použiť pásky na zavesenie Happy Birthday Písmená na závesy, steny, okná, strop , dvore , záhrada, riverside, alebo jednoducho akomkoľvek inom mieste, aby ste si ho pozrieť viac slávnostné a fascinujúce.Balóny sa môže obrátiť svoje jednoduché a obyčajné miesto viac osviežujúci, zábavné a farebné vzhľadom na ich ochraňovať vzhľad. ♻ PREMIUM A VYSOKÁ KVALITA MATERIÁL : 13 listov za balík.Všetky balóny písmená vyrobené z poistného vysokej kvality ultra-lesklé, odolné fóliu, ktorá je eko-šetrné, nezávadná, non-jedovaté, a latexové materiály, ktoré môžu byť použité bezpečne okolo detí, deti a tehotné ženy.Vzhľadom na veľmi vysokej kvalite balóny happy birthday, ktorý udržiava úplne v poriadku pre takmer 1 týždeň bez úniku alebo straty akéhokoľvek vzduchu od nich. ♺ PREVENTÍVNE OPATRENIA : Uchovávajte hliníkovej fólie banner preč z ohňa.Deti mladšie ako 8 rokov sa môžu poškodiť balóny okamžite a môže im praskla aj v.Snažte sa udržať nafúknuté balóny preč od detí v bezpečnom mieste.Vyhnite sa nafukujú balóniky viac ako 90% celkovej kapacity, ktoré bude nižšia vplyv poškodenie alebo prasknutia balóna.Vyvarujte ich kontaktu s ostrými predmetmi a špinavú zem, priamym slnečným svetlom a nadmerné stláčanie. ????ZÁKAZNÍCKE SLUŽBY A technická PODPORA : ponúkame priateľský podporu pre našich zákazníkov.Ak ste dostali poškodený BALÓNY HAPPY BIRTHDAY.Nebojte sa a neváhajte najskôr nás kontaktujte, pretože to môže stáť za doručenie balíka.A sme pripravení vyriešiť váš problém, ALEBO vrátenie peňazí vám a budeme rukoväť pre vás v medziobdobí.Farba : Chrome.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.