• Nové
OOFIT Golf Cornhole Hry Nastaviť v Kombinácii Hra Pong, Chipping Dvore Hra Dosky s Chipping Rohože & Golf Gule na zadné dvere, Ideálny Darček pre Rodinu, Golfistov a Priatelia

OOFIT Golf Cornhole Hry Nastaviť v Kombinácii Hra Pong, Chipping Dvore Hra Dosky s Chipping Rohože & Golf Gule na zadné

Hodnotenie produktu:
€ 17.50

Suma
Skladom

Golf pong kukurica otvor dosky sú postavené na posledný, rám je ťažká vyrobené so železom, ktoré môžete niesť, že hmotnosť človeka.Ľahká váha a skladacie nohy pre ľahkú prepravu a skladovanie, a môžete skladovanie všetky hry komponentov v rámci rady pre úsporu miesta.Našich dosiek a rohoží, ktoré sú zahrnuté v kvalite umelý trávnik, ktorý nebude rozpadne pre dlhodobé použitie.Vlajky môže priniesť konkurenčné prostredie (môžete ju zmeniť do svojho tímu vlajkou) a pomôže zamerať na cieľovej jamky.Hra nastaviť zahrnuté 2 hrať dosky, 2 chipping rohože, 2 vlajky, 8 high-density foam praxi gule, 40 poháre. (Ak ste dostali poškodený poháre, prosím, nebojte sa, obráťte sa na nás, aby informácie, budeme riešiť problém za vás.).Bude to veľký hit, bez ohľadu na to ste golfistov, alebo nie, je to skvelá hra pre všetky vekové kategórie a ideálne pre Dvore Hranie hier, alebo akejkoľvek strany.Ak ste golfista, bude to skvelý nástroj pre cvičí svoje krátke hry tak dobre.Táto hra je nápad pre golfové hry v kombinácii pong hádzať hry môžete hrať buď s pravidlami alebo na použitie ako golf cieľ cvičiť hru, veľa zábavy pre vás hrať s v oboch smeroch.Jednoduchá zábava pre jednoduché hrať.Naše golfové cornhole súbor má železný rám.Skladacie nohy pre ľahkú prepravu a skladovanie.Chipping podložky ponúkajú lepšie miesto na pevný bod.Kvalitný umelý trávnik na dosiek a rohoží, nebude sa rozpadne ľahko. 8 High-density Foam Praxi Gule na dlhý čas používať.Príznaky môžu zmeniť na svoju vlastnú jednu.Vhodný pre golfistov do praxe krátka hra.Zábavná hra pre všetky vekové kategórie a na všetky príležitosti.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.