• Nové
Čistý Obohatenie® PureZone™ Halo True HEPA Stredné Čistička Vzduchu v Miestnosti, 2 Fáza Filtrácie, Čistí Vzduch Od Dymu, Peľu, Prachu, a Pet Vlasy sa Ľahko Zmestí na Stoly, Pulty, a Nightstands (Biela)

Čistý Obohatenie® PureZone™ Halo True HEPA Stredné Čistička Vzduchu v Miestnosti, 2 Fáza Filtrácie, Čistí Vzduch Od

Hodnotenie produktu:
€ 29.50

Suma
Skladom

2-polohová na ČISTENIE VZDUCHU : Čistiť a dezinfikovať vaše vzduchu z 99.97% prachu, peľu, domáceho maznáčika srsť, dym a pachy v domácnosti.Etapa 1 : uhlím pre-filter; Štádium 2 : True HEPA filter. 100% OZÓNU ZADARMO : Pure Zone čistí vzduch bez ionizátory alebo generátory ozónu, ktorá môže spôsobiť poškodenie pľúc.-príbuzné choroby.ENERGETICKY EFEKTÍVNE a JEDNODUCHÉ NA POUŽITIE : Pomocou dotykového tlačidla, technológia, vyberte medzi 3 automatické časovač nastavenia ak chcete šetriť energiou alebo bežať nepretržite po výber 1 z 3 rýchlosti ventilátora.NÁLADA SVETLÁ : Vyberte si z 2 svetelných režimoch, či už svetlé alebo nízka, a vychutnať mäkká modrá žiara pridať trochu charakter a atmosféru do akéhokoľvek priestoru.ČO ZÍSKATE : čistička Vzduchu, 2-v-1 filter, a Čistého Uránu je zaručené, 5-ročná Záruka.Náš zákaznícky podporný tím zabezpečuje denné a kvalitné služby a pokoj milióny ľudí na celom svete všetkých od značky môžete dôverovať.Špecifikácie produktu : Veľkosť : 10.2" x 7" x 10.4" Napájanie : 120 V, 60 Hz, 42 W CADR : 50 CFM Oblasti Pokrytia : 100 sq ft.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.