• Nové
CLEANHOME Vaňou Dlaždice Práčky Kefa s 2 Rôzne Funkcie Čistenie Podložky a 52 Dlho Rozšíriteľný Rukoväť-Bez Nuly na Čistenie Kúpeľne, Kuchyne, Wc Steny Umývadlo,Sivá

CLEANHOME Vaňou Dlaždice Práčky Kefa s 2 Rôzne Funkcie Čistenie Podložky a 52 Dlho Rozšíriteľný Rukoväť-Bez Nuly na

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

To je skvelé pre kúpeľni dlažba, vaňa,sklo, podláh, stien,okien, dverí, umývadlo, doska, strop a úzke medzery okolo wc a tiež skvelé pre použitie v kuchyni, kancelárie.Kefa s tromi rôznymi funkciami vedúci : Jedna čistiaca kefa, jeden čistiace pad s viac škrabanie sily, jeden mikrovlákna pad s jemné pranie.Ergonomické pól : dlho Rozšíriteľný rukoväť môže byť nastavená od 35" 52".Spodná tyč je vyrobená z nerezovej ocele a nie je ľahké hrdze.Táto teleskopická tyč je odnímateľný, a štetec hlavy môže byť použitý ako ruke držať štetec alebo toaletný samostatne.Rukoväť na hornej kefa hlavu o 6.8", ktorý je ideálny pre ruka v ruke.Multifunkčné čistenie náradia : môže byť použitý nielen ako kefa na kúpeľňa čistenie, ale aj ako toaletný na čistenie áut a obývacej izby.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.