• Nové
Veľké Fudge Vinyl Súpravu na Čistenie - Kompletná 4-v-1 - Obsahuje Ultra-Mäkké Zamat Záznam Štetcom, XL Čistiaca Kvapalina, Pero, Štetec a odkladacie Puzdro! Sa nepoškriabe Váš Záznamy!

Veľké Fudge Vinyl Súpravu na Čistenie - Kompletná 4-v-1 - Obsahuje Ultra-Mäkké Zamat Záznam Štetcom, XL Čistiaca Kvapalina,

Hodnotenie produktu:
€ 8.57

Suma
Skladom

????PREČO BIG FUDGE?Tam sú početné výrobky pre záznam kolektory sú dnes na trhu, ešte Veľké Fudge vyniká.Uznávaný celosvetovo nové a staré vinylové fanúšikovia, Veľké Fudge ponúka profesionálne riešenie pre vaše čistiace potreby.Ako vášniví zberatelia sami, vieme, že iba najlepšie bude urobiť pre svoje zbierky.Ak máte akékoľvek otázky o tom, ako na čistenie, ukladanie a uchovávanie záznamov pre nadchádzajúce roky, Veľký Fudge je tu pre vás!. ????ALL-IN-ONE RIEŠENIE : Čistenie prachu, nečistôt a odtlačkov prstov pomocou anti-statické velvet kefa v kombinácii s čistiaci sprej.Súčasťou pero, štetec bude odstrániť všetky častice off record player je ihla.Mysleli sme na všetko!. ????XTRA VEĽKÉ ČISTENIE TEKUTÍN - zahrnuté 50 ml fľaša by mala trvať pomerne dlho.Ak po rokoch používania, sa ocitnete uteká, môžete si zakúpiť náplň tu na to !. ????KOMBINOVAŤ ULOŽIŤ - Spojiť nákup s inými VEĽKÉ FUDGE vinyl produktu (Rukávy, niekto?) a získajte 10% zľava na vašu objednávku.Vy viete, kto ste..full-time kolektory, record store majiteľov, a niekto prehliadania prašnom blší trh zberných nádob pre svoje obľúbené albumy každú nedeľu.Počkajte, že je nás!. ????Ak z nejakého dôvodu výrobok nemá vykonávať tak, ako sa predpokladá, prosím, kontaktujte nás pre vrátenie peňazí.Bez otázok.A vieme, že ste chceli postarať sa o to!Veľké Fudge je popredným dodávateľom kvalitných výrobkov na ochranu, uchovávanie a zobrazovanie vinylových platní.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.