• Nové
Fuinloth Kukla Masku na Tvár, Letné Chladenie Krku Návlek, UV Protector Motocykel Lyžiarske Šatka pre Mužov/Ženy

Fuinloth Kukla Masku na Tvár, Letné Chladenie Krku Návlek, UV Protector Motocykel Lyžiarske Šatka pre Mužov/Ženy

Hodnotenie produktu:
€ 2.45

Suma
Skladom

【Premium Textílie] vyzýva Vyrobené z vysoko kvalitného priedušná, ľahké kompozitné : 100% polyester, dáva jej pružnosť, pričom zostanú mäkké a hebké na dotyk, ako to prináša pohodlné.Vytiahnuť Na uzavretie.Pranie V Práčke. 【Sebe viaceré Metódy] vyzýva Môžu byť nosené ako otvorené alebo zatvorené balaclavas, pleťové masky, krku, gamaše, scarfs, bandanas, prilby, vložky, čelenky a dokonca aj náramky. 【Multifunkčné] vyzýva Sun UV ochrana, letné chladenie, vetrolam, prach dôkaz a piesku ovládanie, absorpciu potu a rýchle sušenie, vrások zadarmo a stroj umývateľné. 【Veľmi Praktické] vyzýva Vhodné pre viacero aktivít, ako napríklad lyžovanie, snowboarding, rybolov, motocyklového, beh, lezenie, turistika, taktickej prípravy a iné aktivity v prírode. 【Jedinečný Dizajn] vyzýva Navrhnuté v minimalistický unisex estetické, ktorý je vhodný pre mužov/ženy a dokonca aj deti.Ďalšie farby sú k dispozícii. 【Dokonalý Servis] vyzýva Dodaný .Mali by ste byť úplne spokojní s akýmkoľvek aspektom produkt, prosím, neváhajte osloviť nás.Skvelý dizajn, spolu s vynikajúce spracovanie, spolu s pohodlie a je náš podpis na vás viac než spokojný.Láskavo Poznámka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

GINGLING mens Kukla

€ 3.85

Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vráti

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.