• Nové
Krku Teplejšie Prilba s Vložkou Kapota - Kukla s Kapucňou, Krku Krytom. Fleece Zimné Lyžiarske Maska Nylónový Headliner. Sneh A Motocykel Krku Gator. Vietor & Chladné Počasie Krčný Chránič pre Mužov a Ženy

Krku Teplejšie Prilba s Vložkou Kapota - Kukla s Kapucňou, Krku Krytom. Fleece Zimné Lyžiarske Maska Nylónový Headliner.

Hodnotenie produktu:
€ 5.23

Suma
Skladom

Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!.Fleece.Vytiahnuť Na uzavretie.Prilba & Hard Hat Prostrediu : Ak vaša práca alebo šport výberu vyžaduje nosenie prilby alebo tvrdý klobúk v studenej, potom sa táto kukla je vyrobený pre vás.Konštruované s prilbu, podšívka kapucne, ktorá je pripojená do nášho bestselleru maslo fleece krku teplejšie, je to mäkké ako môže byť a dokonale zapadá pod pokrývky hlavy, ľahký izoláciu a ochranu proti prvky.Celotvárová Maska : Či už ste si mestskej hromadnej dopravy sa dostať do práce, potrebujete masku na tvár pop do kaviarne, alebo potrebujete váš nos a ústa sa vzťahuje na prácu, aby sa prach, máme vás vzťahuje.Pobyt Toasty : S našou šialene mäkká flaušová krku teplejšie, tváre a krku sa pobyt útulné a teplé — uchovávajte všetky tie chladný koncepty a sneh zo svojho plášťa.Tento krku teplejšie tak mäkké, hrubé a teplé, budete prekvapený, že to nie je maslo!.Pripravený Na Všetko : Naše Kukla Krku Teplejšie je ideálne pre lyžovanie, snowboarding, motocyklového, jazda na bicykli, beh, stavebníctvo, skladové práce a odpratávanie snehu — čokoľvek, čo potrebujete ho, je to len pre prácu.Multi-Nosenie : Kúrenie?Vytiahnuť dole a krku teplejšie vychladnúť vašej tváre a krku.Alebo, ak ste mimo práce a nie na sebe helmu, ale potrebujú trochu extra teplo, stačí zastrčiť prilba vložkou vo vnútri fleece krku teplejšie.Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vrátiť.Tlač návratový štítok.Loď!.Ak budete nosiť prilbu, alebo tvrdý klobúk chlad, to kukla je určený pre vás.Je konštruované s prilbu, podšívka kapucne pripojené do nášho bestselleru maslo fleece krku teplejšie.Prilba vložky dokonale zapadá pod pokrývky hlavy a poskytuje ľahký izolácie a ochranu proti prvky.Mohli by ste nosiť ako Kukla na plné pokrytie teplo z tváre do krku.Alebo Ak nepotrebujete nosiť prilbu fólie, stačí zastrčiť ho vo vnútri fleece krku teplejšie.Ideálne pre lyžovanie, snowboarding, motocyklového, stavebníctvo, skladové práce a odpratávanie snehu.K dispozícii v Čiernej a Tmavo Šedá.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

GINGLING mens Kukla

€ 3.85

Môžete sa vrátiť túto položku z akéhokoľvek dôvodu : nie prepravné poplatky.Položka musí byť vrátení v nové a nepoužívané stave.Prejsť na Vaše Objednávky začať vráti

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.