• Nové
Šesť/Tri Zuby Moc drevorezbárstvo Disk Tesárstvo Frézovanie Frézy Nástroje, Dreva Turbo Rezbárstvo Disk pre 16 mm, Clona uhlovú Brúsku(Arc zuby)

Šesť/Tri Zuby Moc drevorezbárstvo Disk Tesárstvo Frézovanie Frézy Nástroje, Dreva Turbo Rezbárstvo Disk pre 16 mm,

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

1️⃣ Kvalitné 90 mm Priemer 16 mm Vŕtanie 6 A 3 Zuby Tesárstvo Turbo Čaju Zásobník Kopanie drevorezbárstvo Disku Nástroj Frézovanie Frézy Nástroje(Arc zuby). 2️⃣ Vyrobený z vysoko-kvalitné tvrdé volfrámové ocele, vysoká tvrdosť, odolnosť proti opotrebeniu, jednoduchá inštalácia a používanie. 3️⃣Šesť-zub Dizajn : poskytuje hladký a kontrolovateľné brúsenie a leštenie opatrenia na maximalizáciu brúsenie výkon. 4️⃣Tri-zub Dizajn : A uľahčuje pádu z dreva nečistotami počas procesu rezania.Jednoduché použitie a ľahko ovládateľný, čo umožňuje odstránenie malého alebo veľkého množstva materiálu. 5️⃣Vysoko výkonné multifunkčné drevorezbárstvo nástroj, uhlovú brúsku prílohu.Môžu byť použité pre všetky druhy korku a tvrdého dreva, spracovanie dreva, drevorezba, koreň rezanie, leštenie čaj doska a konferenčný stolík, atď.Najlepšie pre rýchle sculpng, hobľovanie a orezávanie, Keď sa používa na to vytvára úrovni povrchu Pri použití na uhle je najlepšie pre konvexné a konkávne voľnej forme tvarovanie dreva.Vysoko Kvalitné 90 mm Priemer 16 mm Vŕtanie 6 A 3 Zuby Tesárstvo Turbo Čaju Zásobník Kopanie drevorezbárstvo Disku Nástroj Frézovanie Frézy Nástroje(Arc zuby) Toto je vysokovýkonný drevorezbárstvo nástroj s širokú škálu aplikácií, stabilný výkon, jednoduché použitie a inštalácia.To je perfektný uhlovú brúsku príslušenstva.Môže byť použitý pre drevospracujúci, drevorezbárstvo, koreň rezanie, leštenie čaj vaničky a konferenčné stolíky, atď. 6-Zuby funkcia : To uhlovú brúsku prílohu funkcie šesť arc zuby, ktoré poskytuje hladké kontrolovateľné brúsenie a leštenie a jeho brúsenie výkon môže byť maximalizovaná, bez námahy nástroj pre váš dreva-rezbárske práce. 3-Zuby funkcia : A uľahčuje pádu z dreva nečistotami počas procesu rezania.Jednoduché použitie a ľahko ovládateľný, čo umožňuje odstránenie malého alebo veľkého množstva materiálu.Typ : arc zuby Materiál : zliatiny Arc zuby : čaj zásobník kopanie Zuby množstvo : Šesť/Tri Vnútorný priemer : 16 mm / 0.6 v Vonkajší priemer : 90 mm / 3.5 hĺbka drážok : 7mm / 0.3 v balenie obsahuje : 1 * Šesť-Frézovanie zubov Frézy 1 *Tri -Frézovanie zubov Frézy vážime vaše nákupné skúsenosti a snažíme ponúkať kvalitné produkty a služby.Ak si nie ste úplne spokojní, môžete požiadať o výmenu alebo vrátenie peňazí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.