• Nové
8 Balenie Pásky, Disky, Skrývka Koliesko pre uhlovú Brúsku,Farby Rust Remover Stripping Kolieska, Farba Eater Disky pre uhlovú Brúsku (4 X 5/8 a 5 X 7/8)

8 Balenie Pásky, Disky, Skrývka Koliesko pre uhlovú Brúsku,Farby Rust Remover Stripping Kolieska, Farba Eater Disky

Hodnotenie produktu:
€ 18.45

Suma
Skladom

【FUNGUJE NA RÔZNE POVRCHY] vyzýva farba stripping disku sú skvelé pre drevo, kov a sklo odstránenie hrdze, farby, oxidácii, zvaru linky, laku, ktorý na povrchu nečistoty, Škálovanie. 【PREMIUM VÝKON] vyzýva brúska stripping disk vhodný pre rôzne tvary byť odlepené od brúsenie telo, To nie je poškodenie povrchu objektu, má jednotné brúsenie sily, nečistoty nebude blokovať brúsenie povrchu, odolnosť proti opotrebeniu, silná odolnosť proti vode, silné plasticita, a dobré mäkkosť. 【TOP-LEVEL MATERIÁL] vyzýva Stripping kolesa používa high-pevnosť opotrebovaniu vlákniny oka ako základný materiál, a kombinuje živice elastomérov a kvalitné diamond s mimoriadnym proces forme vysokej pevnosti, vysoko oteruvzdorné brúsne koliesko stripping disku pre rýchlejšie brúsenie, dlhšiu životnosť a trvanlivosť. 【PÁSY VEĽKOSŤ DISKU] vyzýva 8 Balenie pásky, disky, skrývka kolesa; Priemerom 4 palce, Hrúbka 0.59", Otvor 5/8" (4 ks) / 5 palcový, Hrúbka 0.59", Otvor 7/8" (4 ks);uhlovú Brúsku Pásky, Disky, Skrývka Kolesa Tiež nazýva brúska Paint Remover Disku ,uhlovú Brúsku Farby Rust Remover Stripping Disk,farby Stripping Kolieska ,farba Eater Disky,farby Eater Podložky,striptérka Disku ,farby Stripping Disky Kovu. 【KÚPIŤ S DÔVEROU] vyzýva, Ak máte nejaké otázky pre brúsne koliesko, prosím neváhajte a kontaktujte nás a my vám odpoveď v čase. 8 Balenie Pásky, Disky, Skrývka Koliesko Pre uhlovú Brúsku,farby Rust Remover Stripping Kolieska, Farba Eater Disky Pre uhlovú Brúsku ODSTRÁNENIE PAINTINGAuto tela, farby a undercoating odstránenie, Pripravuje povrch pre maľovanie bez poškodenia podľa kovov a vozidlo body REMOVING RUSTVery rýchle odstránenie hrdzu bez poškodenia pôvodného povrchu.ODSTRÁNENIE ŠKÁLOVANIE A OXIDATIONWelding zvaru linky Mierky, oxidácii, Odstránenie a vyčistenie zvaru lines Quick Zmena Jednoduché Pásy Discs The rýchle pásy disk používa vlákno oka ako nosič, a používa živica elastoméry, aby pevne pripojte ostré brúsivá na vlákniny oka.Vysoká Kvalita : odolnosť proti vode je silná, plasticity je silným, mäkkosť je dobrá, zvuk je malé, prachu je malé.Rozsah použitia : nízkouhlíkové ocele, nehrdzavejúcej ocele, hliníka, medi a výrobkov, plastov, vlákniny výrobky, drevo, kameň, betónové povrchy, atď.Položka hĺbka : 8 pack (4" 4-pack) (5" 4-pack) Dve Veľkosť:4" : Priemer 4",Hrúbka 0.59",Clony, 5/8", Maximálna rýchlosť 12500 (R. P. M)5" : Priemer 5",Hrúbka 0.59",Clona 7/8", Maximálna rýchlosť 11500 (R. P. M).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.