• Nové
Tacohan 2 Ks Rýchle Protézy Zuby Ideálne s Úsmevom Dyha Kozmetické Zuby Dolnej a Hornej čeľuste Protézy Úsmev Dyha, Rýchlo Urobiť Vlastný Ideálne s Úsmevom

Tacohan 2 Ks Rýchle Protézy Zuby Ideálne s Úsmevom Dyha Kozmetické Zuby Dolnej a Hornej čeľuste Protézy Úsmev Dyha,

Hodnotenie produktu:
€ 9.80

Suma
Skladom

Perfektné Zuby Úsmev Dyha : kvalita je určite lepšie ako iné podobné produkty.Dočasne držať na povrchu zubov rýchlo pokryť zlé zuby a aby úsmev dokonalé.Prirodzenú farbu svetla.Nemusíte starať o svoje zlé a chýbajúce zuby už.Rýchlo si perfektný s úsmevom v minútach, sa môžete usmievať, piť voľne.Môžete urobiť vlastný ideálny externý obraz a úsmevu tým, že sami seba potom doma v priebehu pár minút.Budete ideálne s úsmevom!Akonáhle budete mať naše dokonalé zuby úsmev dyha, nebudú sa obávať o svoj zlý zub obrazu ako zub strata, poškodenie zuba, zub škvrny.Stačí vložiť dyhy hore a môžete skryť ich úplne neviditeľné.Vezmite prosím na vedomie, že toto je fyzikálna metóda, ktorá dočasne zmení váš vonkajší obraz.Perfektné zuby, protézy dyha navrhnuté s ultra-tenké flex technológie, predné protézy dyha vyzerá ako nastaviť perfektné zuby a ďasná.Perfektné zuby úsmev dyha je super pohodlné, Pohodlie, ktoré Zapadajú.Môžete vlastné perfektný vonkajší image a úsmev sami, s úsmevom, bezpečne a pohodlne, a mať dokonalý vonkajší image, úsmev a dôveru.Miesto ideálne s úsmevom protézy v pohári teplej vode na 1 minútu.To je flexibilný a pripravený na nosenie.Pevne umiestnite ideálne s úsmevom zuby, protézy cez existujúce zuby.Stlačte pevne proti zuby a jemne poklepte na materiál s palcami za vaše skutočné zuby; Jemne uvoľňuje perfektný dyha úsmev zuby, protézy od úst po 30 sekundách a dať ich do pohára studenej vody vychladnúť.Potom sa tešiť ideálne s úsmevom!.Teraz môžete mať svoj vlastný ideálny externý obraz a úsmev!Perfektné zuby úsmev dyha je pohodlné, flexibilné a opakovane použiteľné a môžu byť odstránené a nainštalovaný kedykoľvek.Toto je fyzikálna metóda, ktorá vám pomôže dočasne zmeniť svoj vonkajší obraz.Nemusíte navštíviť zubného lekára.Môžete si vytvoriť svoj vlastný ideálny externý obraz a úsmev v priebehu niekoľkých minút a mať dokonalý s úsmevom.Vhodný pre každodenné použitie, vhodný pre vašu prácu, štúdium, party, svadby a všetky príležitosti.Ďalšie informácie o používaní nájdete v návode na používanie.Ako používať : 1. Dajte perfektné zuby dyhy do pohára teplej vode na 1 minútu.To je flexibilný a pripravený na nosenie. 2. Pomocou zrkadla, pevne umiestnite perfektné zuby dyha cez existujúce zuby.Stlačte pevne proti zuby a jemne poklepte na materiál s palcami za vaše skutočné zuby. 3. Jemne zbavuje perfektné zuby dyha od úst po 30 sekundách a umiestniť ich v pohári studenej vody vychladnúť. 4.Prosím pokrytie protéza pevne na existujúce zuby.Potom užite si perfektné externý obraz a úsmev!Obsah balenia : 2 Ks hornej a dolnej perfektné zuby dyhy 1x užívateľský Manuál Doručenia : doručený do 3 pracovných dní.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.