• Nové
Vysoký Tlak Ranu Bidet Postrekovač Nehrdzavejúcej Ocele Sprcha Striekacia Pištoľ Pre Prívod Vody Black Celý Set Striekacie Pištole (Typ A)

Vysoký Tlak Ranu Bidet Postrekovač Nehrdzavejúcej Ocele Sprcha Striekacia Pištoľ Pre Prívod Vody Black Celý Set Striekacie

Hodnotenie produktu:
€ 9.10

Suma
Skladom

➤Tento Handheld Bidet Postrekovač Má 2 Tlaku Vody Režimy, Jet Sprej a Mäkké Sprej Režimy.Kontrolu Tlaku Vody pre Jemné a Dôkladné Vyčistenie. ➤Tento Bidet Postrekovač Veľmi Výhodné pre Všetky Druhy Umývania Činnosti.Pomôcť Znížiť Používanie Toaletného Papiera. ➤Veľký Čistenie Bidet Postrekovač Kit pre Celú Rodinu, Môže Ho Použiť ako Wc Postrekovač pre Látkové Plienky, Shattaf Moslimských Sprchovacím kútom alebo Osobné Hygienické Zariadenia Aj pre domáce Pranie.Zvlášť Pre každého s Obmedzenou Mobilitou v Dôsledku chirurgického Zákroku, Artritída, Popôrodné alebo Zranenia, Ideálny pre Starších Dospelých. ➤Povrch Vysoko Kvalitnej Nerezovej Ocele Materiál.Na Ručné Bidet Postrekovač Je Vyrobený ofaa Mosadze.To Je Úplne Anti-Hrdza, Zvyšuje Životnosť A Odolnosť Voči Oxidácii A Korózii. ➤ Dvojité nevýbušnom Hadice Posilnenie, aby sa Zabránilo Voda Vyteká.Wc Bidet Postrekovač, Vnútorná Hadica Je High-Density nylonovej Hadice, Vonkajší Hadica Je Vyrobená Z Pružného Nehrdzavejúcej Ocele Cievka, Dve Sú Upevnené Výrazne Zvýšiť Flexibilitu, " a Zabrániť Praskla Úniku.Self-Čistenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.