• Nové
Micargi 26 Vancouver Kompletný Cruiser Bicykle Úsek Oceľový Rám Single-Rýchlosť A 7-Speed High Rise Riadidlá & Nízke Riadidlá Tuku Pneumatiky Dospelých Beach Cruiser Chopper Bicykel Viacerých Farieb

Micargi 26 Vancouver Kompletný Cruiser Bicykle Úsek Oceľový Rám Single-Rýchlosť A 7-Speed High Rise Riadidlá & Nízke

Hodnotenie produktu:
€ 25.48

Suma
Skladom

Beach Cruiser Bicykel je vyrobený z nadrozmerné Hi-Ten Ocele, aby jazda v bezpečí a zvuk.Široké riadidlá a široké sedadlo s springer a široký plyšové sedlo robí ležérne,pohodlné jazdenie po celom neighorhood. 7-rýchlosť Shimano externé hub umožňuje širokú škálu koni – Hladké a istý posun medzi sedem prevodovky.Na 26x4.0" Tukové Pneumatiky& Zliatiny Tuku Ráfiky 80mm, Leštenie, 36 H*13 G Čierne Špice poskytujú zvýšenú rovnováhu a kontrolu,čo vám dáva dôveru cestovať na dlhé vzdialenosti.High-brzdná sila na KOTÚČOVÉ brzdy na prednej a zadnej okamžite priviesť na bicykli, aby zastavil.Micargi 26 Vancouver Kompletný Cruiser Bicykle Úsek Oceľový Rám Single-Rýchlosť A 7-Speed High Rise Riadidlá & Nízke Riadidlá Tuku Pneumatiky Dospelých Beach Cruiser Chopper Bicykel Viacerých Farieb.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.