• Nové
Crostice Pivot pre Peloton Bicykli, (Inovované Modely) Otočné Rameno pre Peloton Obrazovky, Peloton Bicykli Displej Otočný Mount, 360º Pohyb Nastavovač Prílohu, Čierna Peloton Príslušenstvo(Nie pre Peloton Bike+)

Crostice Pivot pre Peloton Bicykli, (Inovované Modely) Otočné Rameno pre Peloton Obrazovky, Peloton Bicykli Displej

Hodnotenie produktu:
€ 10.15

Suma
Skladom

【PROFESIONÁLNE NAVRHNUTÉ PIVOT PRE PELOTON BICYKLI OBRAZOVKY] vyzýva Tento otočné rameno je kompatibilný s peloton OG bicykli displeja a obrazovky môže zvýšiť otáčanie v rozsahu 360 stupňov funkciu, môžete dostať nejakú víziu.O problém, ktorý sa najviac obávajú, pomocou otočného na platnosť warr*nty, sme zrealizovali odborné konzultácie.Ako dlho budete držať pôvodnej časti obrazovky a vyberte pivot pred warr*nty je potrebné, váš warr*nty nebude zrušená. 【INOVOVANÉ VLASTNÍCKE DIZAJN] vyzýva modernizované verzie Crostice je najvhodnejšie otočný adaptér pre peloton OG bicykli vyrobené po mnoho vylepšení a testy, bez akéhokoľvek poškodenia na peloton bicykli. 1. Navrhli sme presnejšie zodpovedajúce poistnú maticu na otáčajte, aby sa to viac stabilný na obrazovke. 2. Mnoho ďalších pivot na trhu nie sú dostatočne dlhé, aby rocate obrazovky.Máme zvýšené výška otočný, čo je viac, vhodného na ľahké otáčanie obrazovky. 【NAJJEDNODUCHŠÍ INŠTALÁCIA] vyzýva Crostice pivot upgrade verzia má jednoduchší spôsob inštalácie a krokov, než všetky ostatné čapov.Po tom, čo sme inovovali maticu a podložku presnejšie, spôsob inštalácie je jednoduché.Nie je potrebné robiť žiadne úpravy na pôvodnú bicykli, zatiaľ čo zníženie nudné pokyny na inštaláciu a šetrí čas.Môžeme zaradiť všetky nástroje a hardvéru dielce potrebné na montáž, návod na inštaláciu a videá v obale výrobku. 【OFF-BIKE CVIČENIE JEDNODUCHÉ] vyzýva Naše kompatibilný Peloton koleso otočné je ideálny pre rocating monitor, na poschodí triedy, vrátane bootcamps, meditácie, silu, Pilates jogy a iných kurzov.Po dokončení vašej jazda na bicykli, ihneď transfer na poschodí pre pretiahnutie alebo iné cvičenia.Na tento čas, si môžete otočiť obrazovku na uhol chcete vidieť tvoj tréner. 【VYROBENÉ PRE PELOTON, NEÚPROSNÝ SNAHE O DOKONALOSŤ] vyzýva Ako veľký fanúšik peloton, zaviazali sme sa na navrhovanie a výrobu profesionálnych peloton príslušenstvo, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Tak dlho, ako si kúpiť akýkoľvek výrobok v CROSTICE, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili.Sme hrdí na to poskytnúť kvalitné produkty na peloton používateľov.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás, my vám vyriešiť všetky pre vás problém. -. -. -. -. -. -. -. -. -.Žiadna úprava pre váš Peloton OG bicykli.Rýchla a jednoduchá inštalácia. -.Dostanete Pivot, ktorý sa Dodáva Hardvéru a Užívateľské Príručky.Ponúkame QR kód na inštaláciu video na ručné a nainštalujte ho podľa videá pokyny, môžete ľahko nainštalovať sám.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.