• Nové
FixWout Wall Mount Bicykli Oprava Stáť Požičovňa Údržba Modul Garáže Mechanik Skladacie Svorka Bicykli Pracovnú Plochu Vešiak

FixWout Wall Mount Bicykli Oprava Stáť Požičovňa Údržba Modul Garáže Mechanik Skladacie Svorka Bicykli Pracovnú Plochu

Hodnotenie produktu:
€ 11.10

Suma
Skladom

MATERIÁL - Vyrobené z ocele a plastov,montáž príruby má 4 diery,robustný a stabilný držať až 45lbs (20kg),a tak je dostatočne robustný na podporu bicykli. 180° OTÁČANIE SVORKA - sedlovky vhodné pre diamemter medzi 1 palec-1.5 palec(25 MM-40 MM), umožňuje, aby vaše kolo, ktoré sa uskutoční v akejkoľvek polohe.ÚSPORA PRIESTORU - môžete Si ho nainštalovať na akýkoľvek post alebo na stenu stud.Prvýkrát nezapadne na miesto proti múru, a záhyby nahor preč, keď nie v použitie.ZNÍŽENIE OPRAVY KROKY - nemusíte si to z garáže, nastaviť, a potom dať to preč.Stačí ťahať dole off the wall,pop bicykli na to.NIE je POTREBNÉ ŽIADAŤ O POMOC - Na stenu bicykli svorka pôsobí ako silné paže s pevné uchopenie, držte na bicykli v pevnej polohe tak dlho, ako budete potrebovať, takže si môžete dať obe ruky na čistenie, kalibrácia a oprava bicyklov.Funkcie : - Ako wall mount upnúť a pridržte bicykel pre skladovanie alebo opravu. - Je ľahko nastaviteľná, takže môžete ju použiť aj na zvieracie dielov pre opravu alebo údržbu. - Sturdily vyrobené, robustný pre bezpečné používanie. - Silné svorky s gumové podložky zaručuje pevné držanie. - S rýchloupínacou panel pre jednoduchú a rýchlu prevádzku. - Stojan je kompaktný a ako je to na stenu, to robí využitie priestoru. - Fold nahor pre jednoduché skladovanie a aby sa zabránilo zranenie. - Pevné nad stenu, môžu sa zmenšiť, nie zaberajú priestor. - Nastaviteľná, vhodná pre priemer potrubia : 25-40 mm.Špecifikácie : Typ : Wall Mount Oprava Stáť Materiál : Uhlíková oceľ + Hliník, zliatiny + ABS plast, Farba : Čierna + Červená Aplikácie : Hodí Dia.rozsah 25-40 mm Zaťaženie : 20 KGS.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.