• Nové
Som ÍSŤ 85 Kusov Hard Shell Mini Kompaktná Prvá Pomoc Kit, Malé Osobné Núdzové Survival Kit pre Cestovanie, Turistiku, Camping Backpacking Lov Morských Auto, Orange

Som ÍSŤ 85 Kusov Hard Shell Mini Kompaktná Prvá Pomoc Kit, Malé Osobné Núdzové Survival Kit pre Cestovanie, Turistiku,

Hodnotenie produktu:
€ 17.46

Suma
Skladom

【Základné Pripravenosť Kit] vyzýva : Obsahuje 85 základné prvej pomoci pomôcok pre liečbu spoločné rezy, odreniny, drobné bolesti a zranenia, pripraví vám za prípadné núdzové doma, v kancelárii alebo na cestách. 【Bezpečnosti Zdravotníckych Kit] vyzýva : Bezpečnosť schválená, 85 kusov komplexného prvá pomoc liečba výrobky sú vyrobené v moderných bezpečnostných schválené zariadení, prekročenie normy bezpečnosti pre deti aj dospelých všetky druhy mimoriadnych udalostí. 【Organizácie Prežitie Puzdro] vyzýva : Jasné oka podšívka a obojstrannú úplnú otvoriť zipsy vo vode-odolná EVA puzdro,to 1. pomoc kit obsahuje organizácie a rýchly prístup k prvej pomoci dodávky v tiesni. 【Prenosné Bezpečnosti Kit] vyzýva : Veľkosť 6" x 4.3"x 2.4", váži len 0.56 libier, malý a ľahký,táto bezpečnostná sada je v správnej veľkosti pre montáž pekne do vrecka, batoh, lodí, vozidiel priestoru alebo deliace priehradky. 【Všeobecné Účely Medkit] vyzýva : Každý medkit prichádza s hliníkovou karabína, ktorá umožňuje zavesiť auta na rôznych miestach na okamžité vyhľadávanie v outdoorové aktivity, ako je táborenie, turistika, turizmus, vodácke, cyklistické, rybárske, poľovnícke a športové.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.