• Nové
216 Ks Prežitie lekárnička Odborné Prežitie Prevodové Zariadenia, Nástroje Prvej Pomoci Dodávky pre SOS Tiesňové Turistika, Lov Katastrofy Kempovanie Dobrodružstvo (Black)

216 Ks Prežitie lekárnička Odborné Prežitie Prevodové Zariadenia, Nástroje Prvej Pomoci Dodávky pre SOS Tiesňové Turistika,

Hodnotenie produktu:
€ 12.14

Suma
Skladom

【Profesionálne Prežitie Výstroj Zariadenia] vyzýva Toto je profesionálny núdzové vybavenie na prežitie, ktorá je vybavená veľká-kapacita molle puzdro, používa na ukladanie 216 kusov núdzové vybavenie na prežitie a núdzové dodávky, určený na kempovanie, turistiku, poľovníctvo a jazda na horskom bicykli dobrodružstvo cesty, aby spĺňali všetky lekárske alebo naliehavej potreby. 【Premium & Odolný] vyzýva baterka, náramok, nôž, rybárske potreby nastaviť, 188 KS prvej pomoci dodania atď., sú vyrobené z vysoko-kvalitného materiálu, poskytuje vynikajúcu bezpečnosť a odolnosť, stretnutie núdzové a medicínske potreby, takže vaše potreby na kempovanie, púšte prežitie alebo turistické výlety jednoduchšie a pohodlnejšie. 【Pohodlné a Prenosný] vyzýva Vybavená veľká-kapacita molle puzdro môžete stretnúť skladovanie potreby všetkých núdzových zásob, nebojte sa o straty.Ľahký batoh veľkosť, ľahko prepravovať a skladovať, možno pohodlne umiestniť kdekoľvek v autá, Štvorkolky, jachty, lode, bicykle, motocykle, atd. 【Široko využiteľné] vyzýva Tejto prvej pomoci prežitie výstroj a vybavenie set je skvelý pre lekárov, vojenský personál, polícia, hasiči, prvá pomoc personálu, turistov, karavany, vonkajšie športové nadšencov, atď.To je nápad pre auto, loď, bicykle, motocykle, na pracovisku, cestovanie, fotografovanie, poľovníctvo, camping, turistiku, rybolov, člnkovanie, jazda na bicykli, outdoorové športy, púšte, dobrodružstvo a iné aktivity. 【Skvelý Darček pre Vás] vyzýva Na 216 v 1 divoké dobrodružstvo núdzové vybavenie na prežitie auta môže splniť vaše rôzne potreby identifikovať smer, mimoriadnych situácií a zdravotnú starostlivosť, čo vám umožní tábor, poznávať a cestovať starať-free.To je skvelý darček pre seba, rodinu, priateľov, otec, syn.Len si viac uvoľnene a bezpečne dobrodružstvo s ním.Farba : Čierna 1x Taktické Molle Puzdro 1x Americkej Vlajky na Suchý zips, Patch 1x Červený Kríž Suchým zipsom Patch. 1 × Taktické skladací nôž 1 × Saber karty 1 × Baterku. 1 × Lyžica 1 × Vodič videl 2 × Rybárske vlasce. 1 × Padák kábel 1 × Vrecku nižšie 2 x kresadlo Oheň. 2 × Rybárske otočný 2 × Rybárske float 1 × Návnadu. 2 × Rybárske hmotnosť 2 × Rybárske háku 1 × Núdzové deku. 1 × Spona 1 × Prežitie náramok 1 × Pazúrik, stone & škrabkou. 1 × Whistle 2 × Skrutkovač nástroje 1 × Lano.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.