• Nové
[Inovovaná Verzia] Držiak Telefónu Mount,Miracase Dlhý Krk Nikdy Shake Auto Pohár Telefón Držiak Držiak držiak do Auta pre iPhone 12/12 Pro max/11 Pro/XR/XS Max/X/8/7 Plus/6/Samsung S10/Poznámka 9/S8/S7,GPS atď.

[Inovovaná Verzia] Držiak Telefónu Mount,Miracase Dlhý Krk Nikdy Shake Auto Pohár Telefón Držiak Držiak držiak do Auta

Hodnotenie produktu:
€ 8.73

Suma
Skladom

【2020 Inovované Telefón Držiteľ] vyzýva - Miracase universal car cup base【2020] vyzýva môže byť upravená z Min.2.3" do Max.4.2",a Môže byť Rozšíriteľný až 9" Dĺžka, vyhovuje väčšine auta, držiak,nie je potrebné ďalšie nástroje, ktoré môžete získať tri balenia silikónový plátok pre základnú rozšírenie podpory pre nosenie väčších držiak.Predstavovať jeden-uvoľnenie tlačidla zakrivené rameno a rozšíriteľný nohy,zabezpečuje bezpečnú jazdu, či hovoríte, navigácia, počúvanie hudby alebo nabíjanie. 【Univerzálny Kompatibilita Držiaka Telefónu] vyzýva - Kompatibilný so všetkými mobilnými telefónmi a zariadeniami, medzi 2.1-4.0 palca šírka (Podpora maximálne 0.99" hrúbka prístroja).Fit i Phone XR/XS Max/XS/X/8 A/8 a/7/7 Plus, Samsung Galaxy s rezacím zariadením S10/S10 Plus/S9/S8 Edge/Poznámka 9, LG, Google, Sony, Huawei telefóny a Ďalšie.Až 4.2" pohár priemer,Môžete použiť vaše držiaky do auta, kamiónu, RV, loďou, golf cart, atď. 【Nikdy Wabble Verzia] vyzýva - Porovnáva s ostatnými ,Miracase 2020 pohár držiaka telefónu vyrobené s nastaviteľným ťažká základne a silný krk, ktorý zastaví všetky trasie.Flexibilné otočný loptu pre 360° otáčania a spájané rameno pre 270° ľahký pohyb ďalšie zvýšenie vášho čo najlepší výhľad na telefón. 【Nastaviteľný Dlhý Krk] vyzýva - Navrhnutý s extentable krku od 5,5"-9" Dĺžka.Jednoduché uťahovanie 1x Univerzálny Telefón Svorka; 1x Služba Karty; 1x užívateľský Manuál; Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte Miracase 24 hodín on-line podpora pre rýchle riešenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.