• Nové
Android 10 Autoradio vodičov Stereo Multimediálny Prehrávač, GPS, Rádio 2.5 D IPS Dotykový Displej pre Honda Civic 2004-2011 (Quad Core, 1GB Ram, 16GB ROM)

Android 10 Autoradio vodičov Stereo Multimediálny Prehrávač, GPS, Rádio 2.5 D IPS Dotykový Displej pre Honda Civic

Hodnotenie produktu:
€ 56.00

Suma
Skladom

Vysoká nakonfigurovať hardvér : Rýchle Reaktívna a Stabilnú Prevádzku.Mnoho zmes voliteľné,vybrať ten, ktorý vyhovoval vašim potrebám.Odporúčame vám objednať verziu s Carplay a Android Auto.Multifunkčné : Online zábavy (online video (HD), televízia, film, hudbu, rádio, You Tube, MSN ..) a on-line komunikácie (Twitter, Facebook, Gtalk, Gmail a ďalšie služby).Plug & Play : Všetky potrebné káble, dodané, jednoduchá inštalácia a žiadne káble na rez.Ak nie je pôvodné záložný fotoaparát na vašom aute a stále chcete zachovať to, obráťte sa na predajcu pre viac informácií skôr, než uskutočníte nákup.Dodávané s rámom (Prosím, uistite sa, že rám je tvar je rovnaký ako v aute starého skôr, než uskutočníte nákup).Poznámka : Ak máte záujem o naše produkty, prosím, prečítajte nasledujúce popis opatrne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.