• Nové
YAKIMA - HitchSki Ski & Rada Konverzie Montáž Na Bicykel Hitch Stojan, Zmestí Až 6 Párov Lyží alebo 4 snowboardov, ski-servisov

YAKIMA - HitchSki Ski & Rada Konverzie Montáž Na Bicykel Hitch Stojan, Zmestí Až 6 Párov Lyží alebo 4 snowboardov,

Hodnotenie produktu:
€ 32.09

Suma
Skladom

Bike v lete, v zime lyžiarske : Previesť stožiar-štýl hitch rack do ski rack a snowboard dopravcu s ľahkosťou; Nesie až 6 párov lyží alebo 4 snowboardov, ski-servisov.Easy-to-použitie : Vlastnosti 2-poloha paže a nastaviteľné spodné ramená ubytovať rôzne lyže a dosky; Vyhovuje väčšine 4 a 5-bike stožiar-štýl hitch, stojany na bicykle; Nie je kompatibilný s Ridge Back 5. Chráni vaše zariadenie : mäkká, pružná gumová výplň bude kolísky a chrániť vaše lyže a dosky pre mnohých zimy prísť, Voliteľné Arm Lock alebo Zablokovanie zabezpečuje celú plošinu na vaše auto.Anti-theft : Integrované SKS (to Isté Tlačidlo Systém), zámky v cene pre väčšiu bezpečnosť a stres-voľný zastávok a apres činnosti.Tool-free inštalácia : Jednoduchá inštalácia so základnými montáž vyžaduje; Uvoľní miesto v aute a je jednotka, na svahoch plynulejšie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.