• Nové
RCA Splitter Kábel, RIKSOIN 2-Pack RCA Y Kábel Nylon Pletená RCA Splitter 1 Muž 2 Žena Audio Kábel Y Adaptér pre Reproduktory, CD/DVD prehrávača, TV, Subwoofery, Zosilňovače (28 cm/0.9 FT)

RCA Splitter Kábel, RIKSOIN 2-Pack RCA Y Kábel Nylon Pletená RCA Splitter 1 Muž 2 Žena Audio Kábel Y Adaptér pre Reproduktory,

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

【Krátke RCA Y Splitter] vyzýva Tento RIKSOIN RCA splitter je kábel s 1-Male RCA na jednom konci a 2-Žena RCA konektory na strane druhej.Tento RCA adaptér je možné použiť na pripojenie mono audio zdroja, stereo audio zariadenie s RCA konektory.Farba označené konektory pomôcť nainštalovať ľahko. 【Nylon Pletená Šnúra minimálne straty signálu pre spoľahlivú v súlade audio.Ideálny pre domáce zábavy a vysokou vernosťou (Hi Fi) systémov. 【Širokú Kompatibilitu] vyzýva Pripojiť TV, CD/DVD prehrávač, alebo iné RCA-zapnuté zariadenia, audio porty (vľavo a vpravo), auto audio, reproduktory, subwoofer, zosilňovače, alebo audio/video (A/V) prijímač.Konvertovať signál z jedného RCA konektor na dvojnásobok RCA konektorov. 【Package zahrnuté] vyzýva 2-Pack 11 palcov 1 RCA Mužov 2 RCA Samica Audio Kábel.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte Riksoin Služieb Zákazníkom.Budeme odpovedať svoje správy do 24 hodín.RIKSOIN 2-pack 11-palcový RCA Y sú káble s 2-Žena na jednom konci a 1-Male RCA audio konektorom na strane druhej.Adaptér len, jeho navrhnuté na použitie s existujúcim RCA kábel.Pozlátené konektory pre lepší kontakt, zabezpečiť minimálne straty signálu pre spoľahlivú v súlade audio; Jeho tienenie dizajn, eliminuje nežiaduce hluk/spätná väzba pre čistý, jasný zvuk.Spája TV, CD/DVD prehrávač, alebo iné RCA-zapnuté zariadenia na audio porty (vľavo a vpravo) z subwoofer, zosilňovač, alebo A/V prijímač.RCA Splitter Káble sú dobré možnosti pre domáce kino, HDTV, herné konzoly, hi-fi systémy zosilnením zvuku pre viac príjemný zvukový zážitok.Plug and play, ľahko rozdeliť existujúce audio komponenty pre autentické priestorový zvukový zážitok.Farebne označené konektory pre pohodlné identifikáciu a riešenie.Package zahrnuté dve 1 RCA Mužov 2 RCA Žena Stereo Šnúry.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.