• Nové
1.5 Meter LC Kábel 6 Oblasť činnosti SingleMode 9/125 LC-UPC Fiber Pigtail, 6 farebne označené, Optický LC Patch Kábel s Keramickou Ferrule Konektor pre Fusion Spojov

1.5 Meter LC Kábel 6 Oblasť činnosti SingleMode 9/125 LC-UPC Fiber Pigtail, 6 farebne označené, Optický LC Patch Kábel

Hodnotenie produktu:
€ 4.47

Suma
Skladom

【Fiber 6 Prameňov Pigtail] vyzýva Vlákniny Typ Singlemode Kábel, Konektory LC/UPC; 1.5 M 6 prameňov farebne;★ Rôzne typy konektorov a rôznych dĺžok môžu byť zvolený,tak flexibilné.Normy pripodobnenie : YD/T926 I; TAK/IEC 11801;TIA/EIA-568-B. 【Zirconia Keramické Ferrule] vyzýva Prijať vysoko kvalitné keramické ferrule, s lepším coaxiality a veľkosť presnosť.vysoko kvalitného porcelánu priechodky môže poskytnúť nízke insertion loss a lepšiu odolnosť;★ ochranný vonkajší plášť je odnímateľné, pre užšiu polomer ohybu požiadavky alebo vysokou hustotou prevádzky. 【Nižšie Insertion Loss] vyzýva Dobré Chrbta Odraz & Vysokú Návratnosť a Strát, Toto optický pigtail Každý vložiť výkon je formance vyššie ako štandardné požiadavky v priemysle, dobrá teplotná stabilita. 【6 Farieb Marek] vyzýva Šesť Prameňov Individuálne farebne odlíšené, Šetrí čas a zabraňuje nesprávne opravy s farebne odlíšené vrkôčiky.★ Plug and Play : Ekologicky Stabilné a silné kompatibility.Veľmi pohodlné na používanie.Spĺňa priemyselné normy 100% optický test tak, aby sa zabezpečila spoľahlivosť. 【Široko Používané] vyzýva Ideálny pre použitie v Dátových Centrách, miestnosť zariadenia, Optické Vlákna siete LAN, WAN, Telekomunikačné a Spracovanie Údajov Sieťach CATV,nástroje,Komunikačný Systém.Veľkosť : LC 6 Pigtail Single Mode - 1 PCS.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.