• Nové
Amazon Základnej Starostlivosti Prvá Pomoc Triple Antibiotická Masť, Lieči Drobné Rezné rany, Odreniny a Popáleniny, 2 Uncu

Amazon Základnej Starostlivosti Prvá Pomoc Triple Antibiotická Masť, Lieči Drobné Rezné rany, Odreniny a Popáleniny,

Hodnotenie produktu:
€ 1.73

Suma
Skladom

AKTÍVNE ZLOŽKY : Základná Starostlivosti triple antibiotická masť obsahuje bacitracin z bacitracin zinok, neomycin sulfát a polymyxin B sulfát, ktorý sa prvej pomoci antibiotiká a porovnať aktívne zložky v Neosporin.Dlhodobé INFEKCIE OCHRANY : základy Starostlivosti Prvá Pomoc Antibiotická Masť poskytuje dlho-trvajúce, 24-hodinový infekcie ochranu pre menšie rany.LIEČENIE STAROSTLIVOSŤ : Enhanced s vitamínom E a kakaové maslo na podporu hojenia, čo v zdravo vyzerajúcej pleti.PÔVODNÁ SILA : Triple antibiotická masť pomáha, aby sa zabránilo infekcii v drobné kusy, odrenín a popálenín.AKO LIEČIŤ MENŠIE REZY, ODRENINY A POPÁLENINY : Čisté postihnutej oblasti a naneste malé množstvo Základnej Starostlivosti Prvá Pomoc Triple Antibiotická Masť na ploche 1 až 3 krát denne; môže byť pokrytá sterilný obväz.Veľkosť : 2 Uncu (Pack 1).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.