• Nové
POPETPOP Akvárium Štrku Leštené akvárium Sklenené Kamene pre Akvária/Uprava/Domáce Vnútorné Dekoratívne/Vázy Rastliny, 4.4 Libier(2 kg)

POPETPOP Akvárium Štrku Leštené akvárium Sklenené Kamene pre Akvária/Uprava/Domáce Vnútorné Dekoratívne/Vázy Rastliny,

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

♥ Veľkosť Akvária Štrku : veľkosť jedného akvária štrk je 0.15"- 0.24" (3-6 mm).Vysoko kvalitné sklo štrku pre použitie v sladkej vode akvária.Prosím, opláchnite tieto štrky 3-4 krát pred tým, než si dať vo vašom akvárium, ale NIE rub násilne. ♥ Bezpečné Použitie : Akvárium štrky sú chemicky potiahnuté alebo ošetrené a nebude meniť PH vody.Prirodzené farby nebude slabnúť v priebehu času.Tieto štrku tiež poskytovať dobrú drenáž a nie sú tam žiadne ostré hrany. ♥ Bez Znečistenia : v Porovnaní s inými obyčajné kamene a štrk, nie sú takmer žiadne nečistoty a šupinatá bitov plávajúce vo vode, chrániť kvalitu vody.Zdobia ryby v nádrži a tiež zachovať voda čistá. ♥ Široko Použitie : Ideálne pre akvária dekor a kreatívne domáce dizajn.Použitie pre ryby akvária, jazierka, terénne úpravy, kvetináčov, váz, pláž svadby, dekorácie, fontány a mnohých iných oblastí. ♥ Teplé Tip : Tu môžu byť nepatrné farebné rozdiely z obrázka vzhľadom na rôzne nastavenie obrazovky.Prosím, aby 0,1-0,3 mm chyba merania v dôsledku rôznych oceňovacích spôsobom.Vďaka za vaše láskavé pochopenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.