• Nové
NINGYE Dekoratívne Kamene pre Rastliny a Vázy Štrku pre Šťavnaté Dekor Krajiny Kamene Malé Skaly, Štrk pre Akvárium Korytnačka Nádrže (Viacfarebné Kamene)

NINGYE Dekoratívne Kamene pre Rastliny a Vázy Štrku pre Šťavnaté Dekor Krajiny Kamene Malé Skaly, Štrk pre Akvárium

Hodnotenie produktu:
€ 5.84

Suma
Skladom

PRÍRODNÝ MATERIÁL : Dobrý výber prírodné suroviny kamene.Porazený do štrku, spracované do nepravidelného tvaru s top-class technológie.Netoxické a bezpečné rovnako ako riečne štrky, prirodzené farby nebude slabnúť v priebehu času.UŽITOČNÉ DEKORATÍVNE HELPER : Vybudovať prírodné a svieti hľadá domov z vás.Vynikajúci pre ryby, sukulentných rastlín.Zdobiť vaše ryby v nádrži a tiež udržanie vody čisté, aby sa zabezpečila bezpečnosť a bez znečistenia životná podmienka pre vaše ryby; Pridať vitalitu rastlín, znižuje striekajúcej vody pri polievaní.ŠIROKO POUŽITIE : Ideálny pre všetky druhy remeselníci projektov; Dobré pre kvetinový aranžmán, svadby, party dekorácie; Vynikajúci pre čakra očisty, reiki liečenie, a kryštálovej mriežky, atď. 【MULTI-PURPOSE] vyzýva simulované vodné rastliny sú vyrobené LDPE materiál, ktorý môže poskytnúť miesto pre upevnenie nitrifikujúcich baktérií.Prírodný kameň skaly tiež ideálny pre domova projekty, remeslá, vzduch, rastliny, dekorácie, domáce vnútorné uzdravenie, kvetinové aranžmány, váza, plnivá, misy, displej, sklo, poháre, sklo hurikán, svietniky, ktorí chcú fľaše, bambusové rastliny, skalky, črepníkové rastliny a viac. 【KVALITY PO-predajný SERVIS] vyzýva : Ak nemáte uspokojiť s našimi výrobkami alebo ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.Radi by sme pracovať uspokojivé riešenie na váš problém.BEZPLATNÚ VÝMENU alebo VRÁTENIE peňazí v 90days. 24 hodín odpoveď služby!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.