• Nové
Pawfly Akvárium 8 Palcový Vzduchu Kamenný Valec pre Väčšie Čerpadlo Bublina Difúzor pre Vonkajšie Rybník Záhrada Obehu a Nádrže na Ryby,

Pawfly Akvárium 8 Palcový Vzduchu Kamenný Valec pre Väčšie Čerpadlo Bublina Difúzor pre Vonkajšie Rybník Záhrada Obehu

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

Produkuje množstvo jemných bubliniek na vašej farme, rybník a obehového systému, ale NIE pre akvárium alebo akvárium.MODEL : ASC200, Jetting Objem : 24 L/min, potrebuje veľké čerpadlo viac ako 15 W bežať 24/7. Opatrenia, 8-palcový dlhé 2-palcový priemer.Používa buď 3/16" alebo 3/8" ID tubing.Net Hmotnosť 1 libra, ťažké dosť potopiť na dno rybníka.Namočte kameň úplne vo vode viac ako 3 HODINY pred použitím.Čistite pravidelne pomocou štetca, ako sa dostať upchaté.Je airstone, ktorého cieľom je postupne rozptýleného vzduchu do nádrže a dodávku kyslíka pre ryby dýchať, je nutnosť mať okolo vášho akvária, ak ste milovníkom vodných živočíchov.Je tiež potrebné mať pre systém Cirkulácie.Pawfly vzduchu kamene sú vyrobené z vysoko kvalitných non-jedovaté minerálne materiál.S vysokou teplotou spekaním, kamene sú robustné a odolné, majú vysokú rozpusteného kyslíka hodnotiť a vytvárať dokonca aj malé bublinky, skôr než obmedzený počet tie veľké.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.