• Nové
adidas pánske Warm-up-Tricot Zúžený Camo Trati Nohavice

adidas pánske Warm-up-Tricot Zúžený Camo Trati Nohavice

Hodnotenie produktu:
€ 9.56

Suma
Skladom

Vyberte Veľkosť vidieť politiky návratu na položku. 100% Polyester.Importované.Vytiahnuť Na uzavretie.Pranie V Práčke.Pánske trati nohavice s Camo akcenty.Pravidelné nosenie nie je tesný a nie je voľné, ideálne-medzi nosenie.Drawcord na elastický pás vám umožňuje prispôsobiť vaše nosenie.Predné vrecká pre skladovanie, Rebrovaný manžiet pre pohodlné pocit.Tento produkt je vyrobený s Primegreen, séria high-performance recyklovaných materiálov.Pobyt pohodlné, zostať motivovaný.Tieto pánske adidas trati nohavice majú univerzálny dizajn, ktorý pracuje pre dochádzanie do práce, ako aj na cool-down.Nastaviteľné drawcord im pomáha zostať na mieste, keď ste schodov alebo drepe nízka.Predné vrecká podržte váš prehrávač hudby a náhradné zmeniť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

ANTIGUA Žien Kompas

€ 9.45

95% Polyester, 5% Spandex.Importované.Tlačidlo ukončenia.Pranie V Práčke 95% polyester / 5% spandex.Antigua značky na pravom rukáve.Ja textílie golier, otvorené manžety, bočné ro

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.